RL0805JR-070R068L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RL0805JR-070R068L
JLCPCB Part #
C705496
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 68mΩ Thick Film Resistor ±1000ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS