RSF200JT-73-220K
MFR.Part #
RSF200JT-73-220K
JLCPCB Part #
C3469771
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 2W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS