RE1206FRE0736KL
MFR.Part #
RE1206FRE0736KL
JLCPCB Part #
C3942192
Description
-55℃~+155℃ 250mW 36kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS