ERA-8VEB6650V
MFR.Part #
ERA-8VEB6650V
JLCPCB Part #
C6613756
Description
-55℃~+155℃ 250mW 665Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS