RE1206FRE07360KL
MFR.Part #
RE1206FRE07360KL
JLCPCB Part #
C4069524
Description
-55℃~+155℃ 250mW 360kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS