RC0603DR-0711KL
MFR.Part #
RC0603DR-0711KL
JLCPCB Part #
C471798
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11kΩ 75V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS