RE1206FRE0733R2L
MFR.Part #
RE1206FRE0733R2L
JLCPCB Part #
C4134078
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS