HHV-25FT-52-196K
MFR.Part #
HHV-25FT-52-196K
JLCPCB Part #
C3479555
Description
-55℃~+155℃ 196kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS