RE1206FRE0723R2L
MFR.Part #
RE1206FRE0723R2L
JLCPCB Part #
C4014336
Description
-55℃~+155℃ 23.2Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS