AF122-FR-0751RL
MFR.Part #
AF122-FR-0751RL
JLCPCB Part #
C7071407
Package
0404
Description
2 4 51Ω 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0404 Resistor Networks, Arrays ROHS