RE1206DRE0759RL
MFR.Part #
RE1206DRE0759RL
JLCPCB Part #
C4292622
Description
-55℃~+155℃ 250mW 59Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS