PT1206FR-070R442L
MFR.Part #
PT1206FR-070R442L
JLCPCB Part #
C6365227
Description
-55℃~+155℃ 250mW 442mΩ Thick Film Resistor ±1% ±75ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS