ERA-8VRW1372V
MFR.Part #
ERA-8VRW1372V
JLCPCB Part #
C6548787
Description
-55℃~+155℃ 13.7kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS