RE1206DRE07127RL
MFR.Part #
RE1206DRE07127RL
JLCPCB Part #
C4094810
Description
-55℃~+155℃ 127Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS