RT1206DRE07127RL
MFR.Part #
RT1206DRE07127RL
JLCPCB Part #
C4328079
Description
-55℃~+155℃ 127Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS