RT1206DRD07887KL
MFR.Part #
RT1206DRD07887KL
JLCPCB Part #
C2120799
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 887kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS