MFR1WSFBE52-45K3
MFR.Part #
MFR1WSFBE52-45K3
JLCPCB Part #
C1376699
Description
-55℃~+155℃ 1W 45.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS