RE1206BRE075K1L
MFR.Part #
RE1206BRE075K1L
JLCPCB Part #
C7042519
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.1kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS