MFR200FBF73-2R49
MFR.Part #
MFR200FBF73-2R49
JLCPCB Part #
C1398207
Description
-55℃~+155℃ 2.49Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS