RE1206BRE074K7L
MFR.Part #
RE1206BRE074K7L
JLCPCB Part #
C6171891
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.7kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS