RE0805FRE0711K5L
MFR.Part #
RE0805FRE0711K5L
JLCPCB Part #
C5846380
Description
-55℃~+155℃ 11.5kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS