RC0402BR-0754K9L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0402BR-0754K9L
JLCPCB Part #
C6750880
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 54.9kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS