ERA-6VRW1241V
MFR.Part #
ERA-6VRW1241V
JLCPCB Part #
C4219055
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS