RE0603FRE07124RL
MFR.Part #
RE0603FRE07124RL
JLCPCB Part #
C5846319
Description
-55℃~+155℃ 100mW 124Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS