RN731JTTD1980D10
MFR.Part #
RN731JTTD1980D10
JLCPCB Part #
C3991075
Description
-55℃~+155℃ 198Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS