FMP300FTF73-107K
MFR.Part #
FMP300FTF73-107K
JLCPCB Part #
C1393017
Description
-55℃~+155℃ 107kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS