MFR-50FRE52-560R
MFR.Part #
MFR-50FRE52-560R
JLCPCB Part #
C1749650
Description
-55℃~+155℃ 500mW 560Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS