RE0201FRE07470KL
MFR.Part #
RE0201FRE07470KL
JLCPCB Part #
C6966132
Description
-55℃~+155℃ 470kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS