MFP1WSBBD52-40K
MFR.Part #
MFP1WSBBD52-40K
JLCPCB Part #
C1401037
Description
-55℃~+155℃ 1W 40kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS