RT0805WRB0733RL
MFR.Part #
RT0805WRB0733RL
JLCPCB Part #
C4298765
Description
-55℃~+155℃ 125mW 33Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS