RMC1/20-1R62FPA
MFR.Part #
RMC1/20-1R62FPA
JLCPCB Part #
C5855490
Description
-200ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.62Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS