RC2512JK-0782RL
MFR.Part #
RC2512JK-0782RL
JLCPCB Part #
C705058
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 82Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS