RT0603BRD073K79L
MFR.Part #
RT0603BRD073K79L
JLCPCB Part #
C861383
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.79kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS