AHA25AFB-165R
MFR.Part #
AHA25AFB-165R
JLCPCB Part #
C1568179
Description
165Ω 25W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS