SR1210FR-0751RL
MFR.Part #
SR1210FR-0751RL
JLCPCB Part #
C6301264
Description
-55℃~+155℃ 500mW 51Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS