RC2512JK-07470RL
MFR.Part #
RC2512JK-07470RL
JLCPCB Part #
C309617
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 470Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS