RT1206CRD0773R2L
MFR.Part #
RT1206CRD0773R2L
JLCPCB Part #
C5896628
Description
-55℃~+155℃ 250mW 73.2Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS