AF1210FR-07680KL
MFR.Part #
AF1210FR-07680KL
JLCPCB Part #
C2119640
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 680kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS