RT0603BRB071K91L
MFR.Part #
RT0603BRB071K91L
JLCPCB Part #
C860209
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS