RC2512FK-7W6K8L
MFR.Part #
RC2512FK-7W6K8L
JLCPCB Part #
C7337057
Description
-55℃~+155℃ 2W 6.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS