RLC63K1R20FTE
MFR.Part #
RLC63K1R20FTE
JLCPCB Part #
C2598214
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS