AT0603BRD0722K1L
MFR.Part #
AT0603BRD0722K1L
JLCPCB Part #
C855721
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS