RC2512FK-7W1K8L
MFR.Part #
RC2512FK-7W1K8L
JLCPCB Part #
C6170386
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS