RC2512FK-7W3R9L
MFR.Part #
RC2512FK-7W3R9L
JLCPCB Part #
C6263565
Description
-55℃~+155℃ 2W 3.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS