RT1210BRD0719R6L
MFR.Part #
RT1210BRD0719R6L
JLCPCB Part #
C4216753
Description
-55℃~+125℃ 19.6Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS