YC102-JR-07750RL
MFR.Part #
YC102-JR-07750RL
JLCPCB Part #
C1733735
Description
2 31.25mW 4 750Ω ±200ppm/℃ ±5% 0201x2 Resistor Networks, Arrays ROHS