RT1206CRB07931RL
MFR.Part #
RT1206CRB07931RL
JLCPCB Part #
C1705446
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 931Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS