RC0201FR-07240RL
MFR.Part #
RC0201FR-07240RL
JLCPCB Part #
C155745
Description
-55℃~+125℃ 240Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS