CFR3WSJT-73-1K8
MFR.Part #
CFR3WSJT-73-1K8
JLCPCB Part #
C1386949
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 3W Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS