RT1210WRB0724K3L
MFR.Part #
RT1210WRB0724K3L
JLCPCB Part #
C3925873
Description
-55℃~+125℃ 24.3kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS